Ecocard Nedir

ecocard-logo

Ecocard ön ödemeli kart sayesinde kredi kartı bilgilerinizi hiçbir suretle vermeden tüm işlemlerinizi güvenle tamamlama imkanınız bulunmaktadır. Ecocard hesabı açtıktan sonra kredi kartı veya banka havale yöntemleri ile hesabınıza güvenle para yüklemesi yapabilirsiniz. Ecocard yöntemi sayesinde birçok bahis sitesinde güvenle işlem yapabilir ve sorun yaşamadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ecocard ismi 2013 yılı sonrasında markalaşarak Ecopayz şeklinde şekil değiştirmiştir. Bundan sonraki dönemlerde işlemlerinizi Ecocard ismiyle değil, Ecopayz şeklinde yapabileceksiniz. Ecocard işlemcisi Londra merkezli bir İngiliz firmasına aittir. Oldukça başarılı olan işlemci PSI-PAY isimli köklü bir şirket grubuna aittir.

Müşteri hizmetleri desteği olarak Türkçe de yararlanabileceğiniz sitelerinden hızlıca üyeliğinizi oluşturabilir ve Ecocard yani Ecopayz geçen her türlü sitede bu işlemciyi gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Ecocard üyeliğinizi oluşturmak tamamen ücretsiz olup, kısa bir süre içinde üyelik formunu doldurduktan sonra hesabınızı oluşturabiliyorsunuz. Hesap açtıktan sonra mail adresinize gelen onay mailini tıklar tıklamaz onay işleminizi de gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Ardından hesap açma işleminde mutlaka kredi kartı bilgilerinizi eklemeniz gerekiyor.

Girdiğiniz adres ve kimlik bilgilerinin de doğru olduğundan emin olmalısınız. Daha sonraki aşamalarda herhangi bir belge gönderdiğinizde girdiğiniz bilgilerle de örtüşmesi gerekiyor. Ecocard hesabınıza bakiye yükleme işleminin ise 3 yolu bulunuyor. İlk olarak kredi kartı ile para yatırma işlemi yapıyorsunuz. Ancak bu işlemin bir masrafı bulunuyor. Masraf olarak 2.9 gibi bir oranla karşılaşabilirsiniz. Ecocard hesabınıza banka havalesi ile de para yükleme işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartından daha kolay ve masrafsız bir şekilde hızlıca hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Ecocard Güvenilir Mi

ecocard nedir
ecocard-nedir

Ecocard işlemcisinin kullandığı aracı şirket olan Inpay işlemcisinin Garanti bankasındaki hesap numarasına size verilen referans numarası ile havale yapmanız yeterli olacaktır. Diğer para yatırma yöntemi ise uluslararası banka havale işlemidir. Bu işlem ise 1-2 iş günü sürmektedir. Diğer yöntemleri kullanmak istemezseniz bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ecocard hesabınızı belge göndererek Silver kademesine yükselterek Ecocard Mastercard ön ödemeli kredi kartına başvurabilirsiniz. Kart 2 hafta içinde gönderilmektedir. Daha sonra 16 haneli kart numarasını Ecocard hesabınıza girerek aktiflik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir