Bu Hafta Vizyona 6 Yeni Film Girecek

1 Haftada 6 farklı yabancı film vizyonumuza girecektir , 53. Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film ödülünü alan , Türk oyuncu Yeşim Ustaoğlu’nun yönetmekte olduğu  Funda Eryiğit , Ecem Uzun , Serkan Keskin , Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık’ın rol aldığı ” Tereddüt” de izleyiciler ile buluşacak filmlerden birtanesidir.

1 . Alemde 1  Gece  Filmi

Barış Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı  Aydemir Akbaş ve Ömer Gecü , Beyti Engin , Bülent Alkış’ın oynamakta olduğu  “Alemde 1 Gece”  yakında vizyonlarda.

gece-filmi

2 . Aptallar Çetesi 

aptallar-cetesi-filmi

Jared Hess’in yönetiminde olduğu Aptallar Çetesi filmi yakında vizyonlarımızda olacaktır. Oyuncuları ( Zach Galifianakis,Owen Wilson,Kristen Wiig ile Kate McKinnon ) olan Aptallar Çetesi ( MasterMinds ) , Abd tarihinin en büyük soygununu gerçekleştiren bir çeteyi anlatmaktadır. Filmin çok ses getireceğini belirttiler sinema severler tarafından merakla bu film beklenmektedir.

3. Zuzula ; Cinler Alemindeki Karanlık Kabus

zuzula-film

Kemal Özdemir’in yönettiği  ( Canan Ünal , İnanç Akbulut , Fatih Selim Emek , Tuğba Şakar ) oynadığı Zuzula filmi sinema severlerle yakında buluşuyor. Merakla beklenen bu korku filmi Türkiye tarihinin en korku dolu filmi olacağı söylenmekte.

4. Sen Sağ Ben Selamet

sen-sag-ben-selamet

Yönetmeni Ersoy Güler olduğu Sen  Sağ Ben Selamet Filminin oyuncu kadrosu   ( Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay , Lale Başar ) bu şekildedir. Müebbet hapis cezasına çarptırılan bir mahkum ile aynı tahliye aracına bindirilen tahliyesine iki gün kalan Selamet’in tahliye aracında başlayan macerasını anlatmaktadır.

5 . Oldu Mu Şimdi 

oldumu-simdi-filmi

Kenan Öztürk yönettiği  ve ( Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven ile Serkan Şengül  )’ün oynadığı Oldu Mu Şimdi filmi yakında sinema severlerle buluşacaktır. Hayatı boyunca yanlış anlamalardan dolayı başı derde giren  Yaşar , bir yanlış anlamayla birlikte hapise girer . Hapiste tanıştığı arkadaşı ile dolandırıcılık yaparlar ve tekrar hapise düşerler.

6. Tereddüt Filmi 

Tereddüt-filmi

Yeşim Ustaoğlu’nun yönetiminde olduğu Tereddüt filminin oyuncu kadrosu ( Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ,Okan Yalabık ) bu şekildedir. Şehnaz karakterinin 30 yaşlarında bir kasabada mecburi görev olarak Psikiyatrilik yapmaktadır. 16 yaşında zorla evlendirilen Elmas’ın hayatı ise bunaltıcı sorumluluklarla geçmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir